FESTYN Z OKAZJI DNIA DZIECKA

sie 1, 2022 | Wydarzenia

3 czerwca 2022 r. podczas Osiedlowego Festynu Rodzinnego, który odbywał się na Polach Marsowych w Kaliszu, udział wzięła m.in. Biblioteka Akademii Kaliskiej. Wśród wielu atrakcji, zabawę dla najmłodszych organizowali także bibliotekarze, przyciągając przy tym duże grupy dzieci oraz ich rodziców.

Nie zabrakło także atrakcji 5 czerwca, na niedzielnym festynie z okazji Dnia Dziecka w Szałem, gdzie dopisała piękna pogoda. Tłumy mieszkańców Kalisza oraz powiatu kaliskiego wzięły udział w fantastycznie zorganizowanym pikniku rodzinnym. Dzieci mogły uczestniczyć w grach, zabawach, konkursach, występach, koncertach itp. Wśród wielu wystawców, udział w festynie wzięła również Biblioteka Akademii Kaliskiej, angażując dzieci w konkursach, zabawach oraz aktywnościach plastycznych.