W bazie NASBI polecamy książki w dziale BIZNES I EKONOMIA

sty 5, 2021 | Archiwum

Baza NASBI (obecnie ebookpoint BIBLIO) kojarzono była przez lata wyłącznie z literaturą dla informatyków, elektroników, a także zainteresowanych automatyką. Od jakiegoś czasu pojawiły się jednak w tej multimedialnej bibliotece cyfrowej publikacje z innych dziedzin: ekonomii, historii, kultury i sztuki, nauk przyrodniczych i społecznych, psychologii, a także przewodniki i poradniki.

Pragniemy poinformować, że Biblioteka Akademii Kaliskiej wykupiła w bazie NASBI nie tylko dostęp do literatury informatycznej, ale także do e-booków z zakresu biznesu i ekonomii. W zaprenumerowanym dziale znajdziemy pozycje dotyczące następujących zagadnień:

• bitcoin
  • zarządzanie
  • zarządzanie projektami
  • zasoby ludzkie (HR).

Jednocześnie przypominamy, w jaki sposób uzyskać dostęp do tych zasobów. Aby można było z nich skorzystać poza siecią uczelnianą, należy zwrócić się mailowo do bibliotekarza z prośbą o kod dostępu (podając w nim swoje dane: imię i nazwisko, nr albumu, kierunek). Warunkiem otrzymania kodu dostępu jest posiadanie konta w wypożyczalni (lub jego utworzenie). Wejście do zasobów ze strony biblioteki (zakładka BAZY, dalej NASBI).